• Главная
 • Новости
 • Форум неврологов
 • Образование
 • Специалисту
 • Пациенту
 • Где лечится
 • Вопрос неврологу

 • Опрос на сайте
  Насколько актуальная управляемая краниогипотермия при инсульте?
  Актуальна, при наличии аппарата для управляемой краниогипотермии
  Актуальна, мы ее уже используем
  Без нее справляемся и справляться будем
  Я не знаю, что это такое

  Видео
  АВТОРИЗАЦИЯ НА САЙТЕИспользуйте свой логин и пароль
  Неврологический портал » Приказы МОЗ Украины в области неврологии » ПОЛОЖЕННЯ про денний стаціонар та стаціонар з денним перебуванням для дітей від 3-х до 14-ти років з ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату

  ПОЛОЖЕННЯ про денний стаціонар та стаціонар з денним перебуванням для дітей від 3-х до 14-ти років з ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату

  Приказы МОЗ Украины в области неврологии
  ЗАТВЕРДЖЕНО
  наказом Міністерства охорони здоров'я України
  від 11 жовтня 1993 р. N 214


  ПОЛОЖЕННЯ
  про денний стаціонар та стаціонар з денним перебуванням для дітей від 3-х до 14-ти років з ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарат
  у
  1. Денний стаціонар призначається для проведення спеціалізованої допомоги дітям з неврологічними захворюваннями, які супроводжуються руховими та мовними порушеннями і потребують комплексної реабілітації.
  2. Денний стаціонар створюється в складі дитячих поліклінік (міських, ЦРЛ та інших). Стаціонар денного перебування в складі стаціонарних відділень обласної, міської, районної лікарень - 1 відділення на район обслуговування.
  3. Завданням денного стаціонару є:
  - проведення комплексної терапії і ранньої медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної та периферичної нервової системи з метою попередження інвалідизації;
  - ведення комплексного лікування дітей з функціональними ушкодженнями нервової системи (синдром вегето-судинної дистонії, неврозоподібні стани та інші);
  - завершення лікування дітей з ураженням нервової системи після їх виписки з неврологічного та інших відділень;
  - забезпечення комплексної медичної реабілітації дітей-інвалідів з ураженнями центральної та периферичної нервової системи.
  4. До даного стаціонару госпіталізуються діти, які не потребують цілодобового медичного нагляду.
  Протипоказання до госпіталізації: гострі інфекційні захворювання нервової системи та супутня патологія внутрішніх органів; часті епілептичні судоми, вроджені вади розвитку нервової системи, розумова відсталість.
  5. Відбір хворих для лікування в денному стаціонарі, призначення курсу лікування проводиться згідно з висновком дитячого невролога.
  6. Денний стаціонар очолює дитячий невролог, що має досвід роботи по дитячій неврології не менше 3-х років і пройшов удосконалення по медичній реабілітації.
  7. В штаті денного стаціонару слід передбачити посади лікаря-фізіотерапевта, ортопеда, рефлексотерапевта, логопеда, методистів з лікувальної фізкультури, медичних сестер з масажу.
  8. В денному стаціонарі мають бути передбачені логопедичний кабінет, приміщення для ортопедичної корекції, кабінет для масажу, кабінет ЛФК, фізіотерапевтичний кабінет, навчально-методичний кабінет для навчання батьків. Медичний персонал денного стаціонару повинен навчити батьків методів відновлювального лікування для використання їх в домашніх умовах.
  9. Потужність денного стаціонару, режим роботи визначаються в залежності від обсягу роботи (5 - 30 ліжок).
  10. Денний стаціонар користується у своїй роботі лікувально-діагностичними та іншими допоміжними підрозділами поліклініки (лікарні), у складі якої його організовано.
  11. Перелік необхідного медичного обладнання денного стаціонару для дітей віком від 3-х до 14-ти років з ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату:
  - ампліпульс;
  - індуктотермія;
  - УВЧ-80;
  - солюкс;
  - електрофорез (апарат "Поток-1");
  - ультразвук (апарат УЗТ-101, 306);
  - електростимулятори (міотон, міотонік, міоритм, стимул та інші);
  - діадинамік (апарат "Тонус-1");
  - ультрафіолетовий опромінювач (ОРК-21, НГН);
  - електросон-5;
  - апарати для механотерапії;
  - апарати для мікрохвильової терапії ("Сенсор", "Порог", "Електроніка КВЧ-101");
  - комплект для голкорефлексотерапії;
  - комплекс для водолікування (ванни, басейн, душ, гідромасаж, гідрокінезотерапія);
  - апарати для магнітотерапії ("Полюс-1");
  - апарат для лазеротерапії;
  - обладнання для масажного кабінету;
  - парафінонагрівач.

  просмотров:8860
  Поделится:
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Введите код: